מלון רומא

על הריביירה דולי אוליבי הקסומה שבסמוך לאגם גרדה שוכן מלון שבו תוכלו לבלות חופשה נעימה ומרגיעה. מלון רומא (Hotel Roma) ממוקם ממש במרכז גארדה (Garda), ומציע נוף נהדר לאגם. המלון שופץ לחלוטין ומצויד בכל מה שצריך כדי לחוות חופשה מושלמת – לרבות חדר טלוויזיה, חדר ארוחת בוקר בשירות עצמי, ועוד. אבל בינינו, מה עוד צריך מלבד קירבה אל אתר התיירות מס' 1 באיטליה? אגם גארדה ללא ספק נותן מענה לכל מי שמחפש לנפוש ולהירגע באווירה כפרית ואירופאית.

קירבה לרומא

בעודכם שוהים במלון רומא ייתכן כי תרצו לקפוץ לסיור בעיר רומא. אז נכון שבאוטובוס צפויה לכם נסיעה של 12 שעות אך קיימת רכבת המחברת את אזור גארדה עם רומא ונסיעה זו לוקח רק 4 שעות. אם אתם מחליטים "לתת קפיצה" לרומא ולחזור אנחנו ממליצים לתכנן מראש את הפעילות ברומא.

סיורים ברומא

הידעתם? קיימים סיורים ברומא שתוכלו לתאם עם מדריך ישראלי דובר עברית כך שתוכלו לראות אתרים פופולריים ברומא ולקבל את כל המידע המעניין אודותיהם בזמן אמת.

תוכלו למשל לסייר במוזיאוני הותיקן, סיור של 4 שעות, הכולל כניסה לבזיליקה של פטרוס הקדוש ולקפלה הסיסטינית. לחלופין, תוכלו לבקר בקוליסאום ובפורום הרומי ולצפות על שער טיטוס. סיור אחר ברומא שאורכו 3 שעות מתמקד בחיים היהודיים ברומא הכולל כניסה לבית הכנסת המפואר והגדול ברומא (אם לא באירופה כולה).

הצג הכל